Agario

Live For Speed Full indir / Tek Link

admin tarafından 3 sene önce yazıldı, defalarca görüntülendi ve 7 yorum yapıldı.
Live For Speed Full indir / Tek Link

Live For Speed diğer yarış simülasyonları arasında en iyi olanıdır. Çünkü dört dörtlük bir yarış simülasyonudur. Çünkü en iyi motora sahiptir ve oyuncuyu hızıyla, görselleriyle oyunun içinde hissettirmektedir. Araçların hızlanma süreleri, frenleme süreleri ve süspansiyon ayarları aynı gerçek hayattaki gibi. Oyunda yapay zeka oldukça geliştirilmiş. Turları döndükçe kullanılan araçlar çok daha gelişiyor. Tur süreleri daha da azaltılıyor. Yapay zeka size sollamak istediğinde direk sollamıyor ya da çarpmıyor. Uygun zamanı bekliyor ve işte o zaman harekete geçiyor. Siz de bu harika oyunu oynamak istiyor iseniz Lfs indir seçeneği ile oyunu indirebilir ve kendinizi yarışır iken bulabilirsiniz.

Oyunun tuş kombinasyonları da oldukça iyi. Bütün özellikleri manuel olarak ayarlayabiliyorsunuz. Vites geçişleri süper ama vites atarken dikkat etmeniz gereken nokta vites geçişlerinde gazı kesmelisiniz. Yoksa debriaj balatanız ısınır. Kalkışlarda ise gazı fazla vermelisiniz. Yoksa aracınız stop edebilir. Yarışa başlamadan önce ayarlarınızı yapmalısınız. Bu ayarlar süspansiyon ayarları, kamber ayarlarıdır. Ayrıca lastiklerinizin havasını ve fren gücünü de ayarlamalısınız. Yoksa aracınızın hızı azalır. Ağırlığı dengelemek amacı ile yan koltuğunuza ya da arka koltuğunuza yolcu almak gayet mantıklı olur. Aracınızın ağırlığını azaltmak için benzininizi tamamen doldurmak yerine bir turda ne kadar yakıt yakacağınızı hesaplayarak o kadar yakıt alabilirsiniz. Siz de bu oyunu oynamak istiyorsanız lfs indir seçeneği ile oyunu indirebilirsiniz.

Live For speed indir
İndirme Linki : TIKLA INDIR

– – – – – – – Alternatif Linkler – – – – – – –

Live For Speed Şahin Arabalı PC Oyunu

(((Alternatif)))

Live For Speed Şahin Arabalı PC Oyunu

(((Alternatif)))

Live For Speed Şahin Arabalı PC Oyunu

Ph7IUgS.jpg (1024×576)jfEgeCx.jpg (800×600)D0BbZeL.jpg (800×600)xN7kmWb.jpg (800×600)eE9Op3u.jpg (800×600)o278iSy.jpg (800×600)

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 7 )
  1. m4 dedi ki:

    pc degil

  2. mehmet ali dedi ki:

    oyun full mu ??

  3. afsafas dedi ki:

    oyun full mü???


nfs underground 2 indir fifa 2007 indir Farming Simulator 2015 indir gta san andreas indir

Sitemap1 Sitemap2 Sitemap3 Sitemap4 Ayrıca gezginler ve oyun indir kelimesinden ilham aldık.
Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.